KONST / Litografier / Färglitografier 12275382
nr 1227 5382
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Färglitografier, 2 st, Stuginteriör & Pelletizing plants, Signerade. Motivet: 36x51 & 33x43
måndag 7 januari 2019
kl 20:50:27
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson